Banery

projektowanie, produkcja, montaż banerów

Szukasz tanich, lecz sprawdzonych rozwiązań? Mamy coś, co spełnia oba te warunki. Banery można umieścić wszędzie, gdzie pozwala nam na to prawo. Siatka ogrodzeniowa, przyczepa, ściana nad półką sklepową czy wjazd do warsztatu? Nie ma problemu. Jest jednak jeden warunek. Wszystko musi być trwałe, dostosowane do panujących warunków i jednocześnie bezkompromisowe w układzie graficznym. Oferujemy trwały druk wielkoformatowy z dobrze dobranymi kolorami i najwyższą, jakością samej wizualizacji.

Nasza firma poleca także usługę montażu baneru, który może zostać przytwierdzony zarówno za pomocą opasek montażowych jak i przykręcony do wskazanej konstrukcji czy elewacji. Dysponujemy także możliwością zastosowania systemu linek lub profili, które ułatwią ewentualną wymianę baneru. Zachęcamy do przemyślenia różnych technologii oświetlenia takiej reklamy.

To, że baner jest najtańszą formą reklamy nie oznacza, że musi być wykonany po najniższej linii oporu. Doceniamy fakt, jak ważny jest wizerunek firmy prezentowany w przestrzeni publicznej, dlatego za każdym razem dołożymy starań, by był to dobry, estetyczny i wpadający w oko projekt.

Kontakt

FABRICAM

ul. Kościuszki 11
25-310 Kielce

tel. 607 111 873
info@fabricam.pl