Litery przestrzenne

litery przestrzenne, litery blokowe

Najbardziej znaną na świecie formą tego typu reklamy jest napis HOLLYWOOD na przedmieściach Los Angeles w Kalifornii, który od lat dwudziestych XX wieku jest znakiem rozpoznawczym dla stolicy światowego kina. Rzuca się w oczy, prawda?

Nie trzeba, więc nikogo przekonywać, że tego rodzaju reklama – także w mniejszym formacie – robiła wrażenie i przyciągała zainteresowanie. Efekt gwarantowany!

Tę formę reklamy możemy wykonać dla firm z dowolnej branży w dowolnym kształcie. Może to być zarówno litera, logotyp, czy też kształt. Elementy te mogą być święcące, albo podświetlane, wykonane ze styroduru, plexi, MCF, PCV, dibond i taśmy aluminiowej. Dzięki różnorodności materiałów możemy wykonać reklamę o niepowtarzalnym charakterze.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte dużą ilością pozytywnie zakończonych realizacji i stale powiększającym się gronem zadowolonych ze współpracy Klientów. Poniżej przedstawiamy pełną ofertę na litery przestrzenne.

Litery ze stydroduru
Styrodur strukturą podobny jest do styropianu, jednak składa się z drobniejszych elementów. Dzięki temu, że jest tani stał się najprostszą i najtańsza formą reklamy w postaci liter przestrzennych. Litery, cyfry, kształty są wycinane z arkuszy o różnych grubościach, aby uzyskać odpowiedni efekt wizualny. Styrodur jest malowany farbą na dowolny kolor, co zwiększa jego trwałość i podnosi estetykę. Dodatkowo można na front litery wkleić plexi o dowolnym kolorze, która nada odpowiedniego charakteru wizualnego.

Litery z plexi
Litery frezowane w plexi o wybranej grubości powodują, że otrzymujemy przestrzenny element. Możemy taki element okleić folią o dowolnym kolorze i takie elementy umocować do ściany.

Litery z dibondu
Dibond to materiał kompozytowy o charakterystyce szczotkowanego aluminium i kilku kolorach RAL. Ten wysokiej jakości materiał pozwala nadać odpowiedniej elegancji, dodatkowo oświetlony z zewnątrz powoduje wrażenie bardzo drogiego materiału i niepowtarzalnej strukturze. Matowy nie odbija światła.

Litery blokowe
Najbardziej kosztowna forma litery 3D z podświetlanym licem, bądź od tyłu. Do podświetlania używamy ekonomicznych, długotrwałych taśm i modułów LED. Litery z podświetlanym tyłem montowane na odpowiednim dystansie ze światłem skierowanym na ścianę. Litery świecące wykonane są z taśmy aluminiowej, bądź PCV z licem plexi w dowolnym kolorze. Odpowiednie natężenie użytego światła pozwala na uzyskanie rzeczywistych kolorów nawet podczas świecenia. Tu możemy wykonać również nietypowe kształty.

Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami oraz do kontaktu z nami.

Kontakt

FABRICAM

ul. Kościuszki 11
25-310 Kielce

tel. 607 111 873
info@fabricam.pl