Tablice reklamowe

cięcie, spawanie, malowanie, wyklejanie

Tablice reklamowe są wszędzie i dlatego muszą mieć „to coś” by rzuciły się w oczy i przyciągnęły uwagę odbiorcy. Są najpopularniejszą formą reklamy zewnętrznej spotykaną niemal na każdym kroku, dlatego nie można pozwolić sobie szablonowe działanie. Wykonujemy różnego rodzaju tablice: jednostronne, dwustronne, stojące na dwóch nogach, stojące na jednej nodze zabudowanej blachą, przykręcane do ścian na dystansach, podświetlane od tyłu, przezroczyste z plexi.

Od lat najczęściej stosowanym materiałem przy tego typu realizacjach jest PCV, baner reklamowy, dibond, plexi lub blacha cynkowana. Na tym pierwszym materiale możemy umieścić nadruk bezpośredni UV lub nakleić folię zadrukowaną solwentem, zalaminowaną dodatkowo folią UV mat, albo błysk. Podobnie jest w przypadku blach. Z tą jednak różnicą, że cechują się najdłuższą trwałością i dużą odpornością na warunki atmosferyczne. W porównaniu do PCV spienionego niestety są cięższe i wymagające innego montażu opierającego się na konstrukcjach z profili stalowych, spawanych bądź skręcanych. Istnieje możliwość wykonania dodatkowej obróbki blacharskiej, aby nadać tablicy profesjonalny i estetyczny wygląd.

Montaż zaczyna się od osadzenia w ziemi bądź przykręcenia do elewacji konstrukcji nośnej. Później zakładamy na nią to, co najważniejsze – główny nośnik reklamy wykonanej jedną z wymienionych wyżej technik. Nie bez znaczenia jest obróbka blacharska, która nie tylko wzmacnia, ale także jest ważnym elementem wpływającym na estetykę wykonanej pracy.

Opcjonalnie istnieje możliwość oświetlenia takiej reklamy w różnych technologiach. W grę wchodzą halogeny bądź moduły LED pozwalające na oszczędność energii oraz czytelne doświetlenie prezentowanych treści. W takim wypadku dobrym wyborem jest zastosowanie czujnika zmierzchowego lub z wbudowanym zegarem, który załączy oświetlenie tylko wtedy, kiedy będzie ono potrzebne.

Kontakt

FABRICAM

ul. Kościuszki 11
25-310 Kielce

tel. 607 111 873
info@fabricam.pl