Oklejanie samochodów

projektowanie, wydruk, oklejanie aut

Firmowy samochód to skuteczny nośnik reklamy. Przemieszczając się po ulicach miast jest widziany przez wiele osób. Ważne, by nie oszpecić go nieprofesjonalnie czy nieestetycznie wykonaną reklamą. Wówczas efekt będzie odwrotny od zamierzonego. Z naszej strony proponujemy wysokiej jakości wydruki i okleiny, które nadadzą firmowemu samochodowi niepowtarzalny charakter. Stosowane przez nas rozwiązania nie niszczą lakieru. Wręcz przeciwnie, w miejscu naniesienia okleiny konserwują go. Ważna jest także trwałość rozwiązania pokrywająca się z okresem leasingu, amortyzacji czy użytkowania auta w firmie.

Oklejanie auta można wykonać w różnoraki sposób. Może to być oklejenie w całości od góry do dołu folią wylewaną, wyklejenie wybranych elementów, bądź wycinane napisy z folii.

Folie wylewane
Karoseria samochodu jest całkowicie przykryta folią, na której wykonany jest nadruk pełno-kolorowy. Dodatkowo folia zabezpieczona jest laminatem ochronnym, który zabezpiecza nadruk przez zarysowaniem, blaknięciem. To chyba najbardziej powszechna forma reklamy na samochodzie i zarazem najbardziej efektowna i trwała.

Folie polimerowe i monomerowe
Te formę reklamy najczęściej wykorzystuje się do oklejania kontenerów samochodów dostawczych i ciężarowych, a także autobusów. Chociaż dość często zdarza się, że samochody osobowe, które mają oklejone pewne elementy wykorzystują tę właśnie folię. Dodatkowo zazwyczaj dochodzą do tego napisy w formie wycinanych liter. Wydruki również zabezpieczane są folią ochronną z flitem UV.

Folie ploterowe
Wycinane na ploterze elementy zostają naklejone bezpośrednio na lakier. Mogą to być napisy, dane teleadresowe, hasła reklamowe, ewentualnie złożone z kilku kolorów logo i proste grafiki. Najczęstsza forma znakowania samochodów flotowych, drobne napisy z danymi i logo firmy. Zazwyczaj umieszczane na przednich drzwiach i na tylnej klapie. Folia jednokolorowa długoterminowa w różnych kolorach bardzo dobrze sprawdza się w tej formie reklamy.

Do każdej formy oklejenie wykonujemy oczywiście projekt graficzny z realną wizualizacją.

Kontakt

FABRICAM

ul. Kościuszki 11
25-310 Kielce

tel. 607 111 873
info@fabricam.pl